مسابقات فرمول یک آذربایجان(باکو)

دوازدهمین مرحله از فرمول یک فصل 2022 از تاریخ 20 الی 22 خرداد ماه(10 به 12 ژوئن) در پیست شهری باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. مهمان پنجمین دوره مسابقات فرمول یک اروپا باشید.

روزهاجمعه تا یکشنبه
زمان19:30 تا 03:30
محل برگزاریآذربایجان - باکو
فرمول 1 آذربایجان 2022

مگر میشود هرمان تیلکه طراح پیست باشد و بازی دیدنی نباشد؟
سریع ترین پیست شهری دنیا را خواهید دید؛ با طول ۶ کیلومتر و ۲۰ پیچ، این پیست از بناهای زیبای شهر باکو مثل میدان آزادلیق، خانه ی دولت، برج دختر، خیابان نفت چیلر و شهر باستانی باکو می گذرد و نوید دیدن رقابتی هیجان انگیز در یکی از زیباترین پیست های دنیا را به ما می دهد.
همانند بسیاری از پیست های خیابانی، مسیری باریک دارد، اما به لطف مستقیمی‌هایی که برای آن تعبیه شده است، پیستی بسیار سریع می باشد. بیشترین سرعت در پیست به ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که بین پیچ های ۲۰ و ۱ است.

3 کنسرت فوق العاده در انتظار شما نیز میباشد که به محض اطلاع رسانی رسمی باکو به شما نیز از طریق اینستاگرام استودیو گاماروم اطلاع رسانی خواهد شد .

ویزای آذربایجان: اگر به صورت هوایی و به شهر باکو سفر می‌کنید، می‌توانید ویزای خود را در فرودگاه باکو دریافت نمایید. دقت داشته باشید که ویزای فرودگاهی تنها برای سفر به باکو در نظر گرفته شده است و در حال حاضر امکان دریافت آن برای شهرهای دیگر آذربایجان وجود ندارد. مدت زمان صدور ویزای فرودگاهی آذربایجان در دستگاه های تعبیه شده حدود 3 دقیقه و مبلغ آن 26 دلار است

برای ویزا همچنین میتوانید از طریق https://evisa.gov.az/en به صورت آنلاین اقدام نمایید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.